Parim, mis selle raha eest saada on!

Küsi pakkumist

Firmast:

Hall4you OÜ on täielikult Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on moodulhoonete tootmine ja ehitamine.
Veel tegeleme ka vundamendielementide (kannud ja soklipaneelid) tootmisega. Samuti teostame vundamentide ja soklite ehitustöid.
Meie tugevuseks on kvaliteet, paindlikkus ja konkurentsivõimeline hind. Eesmärgiks on personaalse ning professionaalse suhtluse kaudu pakkuda kliendile parim ning kiireim lahendus, mis vastaks kõigi osapoolte vajadustele.

Meid iseloomustab neli võtmesõna:

Kvaliteet
Meie kvaliteedi nurgakiviks on meie koostööpartnerite kogemus ja osaline omatootmine. Meie spetsialistid on paigaldanud kümneid erinevaid halle üle kogu Eesti.

Kiirus
Tellijana võite olla 100% kindel, et teie huvid on kaitstud parimal võimalikul moel. Oleme välja töötanud unifitseeritud konstruktsioonilahendused, mis võimaldavad kiiresti koostada teile sobiva hoonelahenduse parima võimaliku hinnaga.

Konkurentsivõimeline hind
Olles  spetsialiseerunud suhteliselt kitsale ehitusturu segmendile ja kasutades unikaalseid konstruktsioonilahendusi, suudame pakkuda ka konkurentsivõimelist hinda. 

Paindlikkus
Võimalik teostada projekte osaliselt, st. ehitame valmis ainult vundamendi või teostame ainult karkassi montaaži.
Vajadusel pakume ka ainult materjalide tarnet.